Zespół Szkół  w Jodłowej

Debaty Oksfordzkie Powiatu Dębickiego 2024

Turniej Debat Oksfordzkich Powiatu Dębickiego 2024 już za nami. Drużyna naszej szkoły osiągnęła w nim sukces, zajmując drugie miejsce. Czas na krótkie podsumowanie. Były to dwa intensywne dni, wypełnione zażartą bitwą na argumenty oraz merytoryczną dyskusją na zróżnicowane tematy: społeczne, kulturowe, ekonomiczne. Nasza drużyna zaprezentowała wysoki poziom wiedzy, ale też świetną pracę zespołową, co przełożyło się na końcowy sukces. Indywidualne zwycięstwo odniósł Konrad Wiatr, zdobywając tytuł Mówcy Debaty. Pozostali członkowie drużyny: Nicole Szpak, Regina Kaczka, Karolina Fik, Karolina Tarasek, Szymon Pyznarski, Filip Przybyło oraz w rezerwie, służąc pomocą merytoryczną, Klaudia Kumięga i Zuzanna Wypych, dzielnie odpierali ataki drużyn przeciwnych, próbujących obalić argumentację naszego zespołu.

Skip to content