Zespół Szkół  w Jodłowej

Gala Konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych’’

17 czerwca 2024 r. w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie odbyła się XXX Ogólnopolska i XXXI Stołeczna Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych’’. Powiat dębicki reprezentował nasz uczeń – Konrad Wiatr wraz z opiekunem – p. Magdaleną Rogulską. Zostaliśmy powitani przez prezes fundacji ,,Świat na tak’’ – p. Joannę Fabisiak, która skierowała do zgromadzonych laureatów kilka słów. Byliśmy także świadkami wręczenia fundacji medalu ,,Pro Masovia’’ z rąk marszałka województwa mazowieckiego pana Adama Struzika. Występował dla nas Teatr Taneczny Uniwersytetu Warszawskiego ,,Warszawianka’’, który zaprezentował kilka utworów scenicznych. Podczas gali wyłoniono laureatów ogólnopolskich i pochodzących z terenu miasta stołecznego Warszawy. Była to gala jubileuszowa, na której zgromadzili się uczestnicy wszystkich trzydziestu edycji konkursu.

Skip to content