Nadszedł długo oczekiwany przez wszystkich dzień – już jutro wakacje!
Tradycyjnie rozpoczęliśmy uroczystości Mszą Świętą w sanktuarium w Jodłowej. Oficjalne zakończenie roku szkolnego uświetnili swoją obecnością wójt gminy Jodłowa Pan Jan Janiga oraz radny powiatu dębickiego Pan Paweł Ciszczoń, którzy niezmiennie wspierają naszą szkołę, za serdecznie dziękujemy!
Za nami miesiące pełne nauki, wyzwań, sukcesów, szkolnych wydarzeń i wielu wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy dyrekcji, wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za ten wyjątkowy rok. Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem, wszystkim nagrodzonym – zasłużyli swoją ciężką pracą na wspaniałe wakacje! Gratulujemy wszystkim promocji do kolejnych klas i wszystkim bez wyjątku życzymy pełnych odpoczynku, niezapomnianych przygód i dobrej energii wakacji!















































