Zespół Szkół  w Jodłowej

VI Powiatowy Turniej Debat Oksfordzkich

26 marca 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyły się eliminacje do VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich. W turnieju wzięły udział drużyny z pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego. Wystartowały drużyny z II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka, Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego, Zespołu Szkół nr im. M. Kopernika w Dębicy oraz uczniowie naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej.

Naszą szkołę reprezentowali : Barbara Kos kl. II LO, Anna Jantas kl. III LO, Mariusz Kapłon kl. III LO, Adam Dzierwa kl. III LO.

Drużyny miały za zadanie bronić lub negować wylosowanych tez:

  1. Każdy może być artystą.
  2. Bycie uczciwym jest nieopłacalne.
  3. Człowiek nie może żyć bez miłości.