Zespół Szkół  w Jodłowej

Studniówka 2019

Kilka przedpremierowych zdjęć, ciąg dalszy relacji z zabawy studniówkowej niebawem…… 🙂

,, Bo coś w szaleństwach jest z młodości

Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,

Co jest mądrzejsze od mądrości

I rozumniejsze od rozumu’’

Tymi słowami Leopolda Staffa maturzyści naszego Liceum Ogólnokształcącego w Jodłowej rozpoczęli bal studniówkowy. Wśród zaproszonych gości byli: dyrektor szkoły Pani Teresa Połoska, wójt gminy Jodłowa Pan Jan Janiga z małżonką, wychowawca klasy Pani Katarzyna Proszowska-Krzykalak, nauczyciele naszego Liceum i rodzice.

Pani dyrektor szkoły swoim przemówieniem i słowami „ poloneza czas zacząć” otworzyła część oficjalną balu. W części artystycznej uczniowie przygotowali dwa przedstawienia, które rozbawiły wszystkich do łez i pomogły zapomnieć o zbliżającej się maturze.

Wszyscy bawili się świetnie, do białego rana tańcząc i śpiewając. Z pewnością wspomnienia
z balu zostaną długo w pamięci naszych  maturzystów, nauczycieli i gości.