Zespół Szkół  w Jodłowej

Spotkanie Noworoczne 2019

4 stycznia 2019 roku, tym razem w murach naszej szkoły, odbył się kolejny Koncert Noworoczny przygotowany przez uczniów. Przypominając polskie tradycje Bożonarodzeniowe, przy dźwiękach najpiękniejszych  kolęd   i   pastorałek,   składaliśmy sobie życzenia dobrego, pełnego sukcesów
i pomyślności Nowego Roku 2019. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych: Poseł na Sejm RP, Pan Jan Warzecha, Wicestarosta Powiatu Dębickiego, Pan Adam Pieniążek, Pani dr Anna Wilczyńska, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy, Pan Wojciech Szot, Radny Powiatu Dębickiego, a także Pan Jan Janiga – Wójt Gminy Jodłowa oraz Pan Roman Warzecha – Przewodniczący Rady Gminy Jodłowa.

Przygotowania i organizację koncertu wsparli: Pan Łukasz Chorążak oraz absolwenci naszej szkoły: Karol Kos i Marcin Zawiślak.