Zespół Szkół  w Jodłowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

      12 października obchodziliśmy uroczyście Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji gościliśmy w szkole Pana Starostę powiatu dębickiego Andrzeja Regułę, Panią Dyrektor Wydziału   Edukacji   starostwa   powiatowego,   dr   Annę   Wilczyńską   oraz  proboszcza parafii
w Jodłowej, księdza dr. Zenona Tomasiaka. Dzień ten jest w naszej szkole tradycyjnie okazją do ślubowania klas pierwszych. Uczniowie oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Pani Dyrektor Teresa Połoska podziękowała przybyłym gościom za troskę, jaką obdarzają szkołę, a zgromadzonym pedagogom życzyła owocnej i pełnej sukcesów pracy. Uczniowie na tę uroczystą okazję przygotowali montaż słowno-muzyczny. Tym razem nauczyciele mogli zobaczyć róże postawy uczniowskie zaprezentowane w krzywym zwierciadle.