Zespół Szkół  w Jodłowej

Ognisko integracyjne klas I

11 października 2018 r. klasy I BS i I LO udały się pod opieką wychowawców Roberta Warzechy  i Elżbiety Wójcik na ognisko integracyjne na Wisową. Tego dnia aura była wyjątkowo łaskawa      i w czasie ponad godzinnego marszu mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki i piękną, polską jesień. Po przybyciu na miejsce męską część wyprawy zajęła się zebraniem gałęzi i rozpaleniem ogniska. Poszło to wyjątkowo sprawnie i już niebawem smażyliśmy kiełbaski i piekliśmy ziemniaki. Ognisko nie było jednak jedynym punktem wycieczki – uczniowie udali się do pobliskiego lasu     w poszukiwaniu grzybów, a na koniec przedstawiciele obydwu klas rywalizowali ze sobą w takich konkurencjach jak przeciąganie liny czy wyścigi w workach. Zmagania sportowe przebiegły        w sympatycznej atmosferze i zakończyły się sprawiedliwym remisem 😉. Po wszystkim najedzeni  i w świetnych humorach udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły.