Zespół Szkół  w Jodłowej

Wyjazd do kina

W piątek 26.10.2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami  p. M. Lachowicz, M. Rogulską, E. Wójcik i K. Proszowską- Krzykalak  wzięli udział w wycieczce do kina Cinema3D
w Galerii Tarnovia na film M. Koterskiego  „ 7 UCZUĆ  ”.

Reżyser, twórca takich hitów jak „ Dzień  świra ”, „ Baby są jakieś inne ” znów zaskoczył swoich widzów pomysłem i  konwencją. Dorośli wcielają się w rolę dzieci i wracają do szkoły w czasach PRL-u. Postacie bohaterów są precyzyjnie określone i obudowane życiorysem.  Film w swej wymowie jest  właściwie dramatem  mimo że są tam śmieszne momenty i  iskrzące dowcipem dialogi. Zabawny a zarazem mądry, zmusza do myślenia.

Uczniowie w skupieniu i ciszy opuścili salę kinową. Koterski  osiągnął swój cel. Czekamy na kolejne Pana filmy!