Zespół Szkół  w Jodłowej

Powiatowe Biegi Sztafetowe

W dniu 3.10.2017 r. na stadionie ZSZ nr 1 w Dębicy odbyły się Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe (10 x 800 m). Zespół Szkół w Jodłowej reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Tuż za podium, na IV miejscu, uplasowała się drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Gnat, Anna Kasztarenda, Marta Szynal, Karolina Mikrut, Angelina Czernik, Teresa Czapla, Katarzyna Fik, Anna Jantas, Paulina Wal, Barbara Kos, rez(Martyna Sobota). Drużyna chłopców zajęła V miejsce. Skład drużyny chłopców : Filip Tenerowicz, Konrad Składanowski, Dominik Ziomek, Kacper Tenerowicz, Łukasz Mikrut, Dawid Warzecha, Grzegorz Jeleń, Piotr Papciak, Dariusz Tokarczyk, Kamil Zima, rez(Mateusz Gnat). Gratulacje sportowej postawy i dużego zaangażowania dla wszystkich dziewcząt i chłopców, którzy mimo bardzo złej pogody dzielnie walczyli w zawodach. Opiekun Robert Warzecha.