Zespół Szkół  w Jodłowej

Podsumowanie matur 2018

/Pani Dyrektor mgr Teresa Połoska/

     Jestem dumna ze swoich nauczycieli i uczniów. Zrealizowaliśmy wspólny cel, którym było pozytywne zdanie matury przez wszystkich uczniów. Wyniki, które uzyskali nasi uczniowie są wyższe od średniej krajowej o 14 punktów procentowych. Jest to bardzo duży sukces, wspaniały efekt naszej pracy. Tylko jeden egzamin poprawkowy z języka polskiego. Po dwóch latach intensywnej pracy wspólnie osiągnęliśmy doskonałe wyniki. Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej odzyskało swoją świetność. Tegoroczni maturzyści najlepiej zdali egzamin dojrzałości z języka angielskiego, przygotowywała ich mgr Elżbieta Wójcik.

Wypowiedzi uczniów:

/Kasia Bargieł/

„Mimo dużego zamieszania z organem prowadzącym w szkole panowała bardzo miła atmosfera. Nauczyciele świetnie przygotowali nas do egzaminu dojrzałości”.

/Dariusz Stręk/

„Szkoła w Jodłowej jest najlepsza, bo jest blisko domu i zapewnia 100% zdawalność matury”.

/Kasia Kopacz/

„Jestem szczęśliwa że zdałam! Cieszę się, że chodziłam do tej szkoły, ponieważ miałam blisko,
a jakość nauczania była wysoka.Wybieram się do Rzeszowa na inżynierię środowiska”.

/Karol Kos/

„Jestem zadowolony ze szkoły, po wynikach widać jest lepsza od innych. Zapewniła nam zdanie matury. Atmosfera w szkole i nauczyciele super”.