Zespół Szkół  w Jodłowej

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Dzień otwarty szkoły, zorganizowany 19 kwietnia 2024 roku, zgromadził ósmoklasistów z pobliskich szkół, kandydatów na uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej. Na naszych gości jak zwykle czekały atrakcje w postaci konkursów oraz inne niespodzianki.

Odbyła się kolejna już edycja turnieju 1 z 10 o tematyce matematyczno – przyrodniczej, gdzie zacięta rywalizacja trwała do samego końca, tradycyjnie zorganizowano escape room, gdzie można było poćwiczyć znajomość języków obcych oraz poznać kulturę krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę z lektur szkolnych, a na koniec wziąć udział w loterii fantowej, w której do wylosowania były m.in. ciekawe książki. Atrakcją była również fotoramka, w której można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Nasi uczniowie godnie ugościli swoich młodszych kolegów słodkim poczęstunkiem, oprowadzali po szkole oraz zapoznawali z nią od „uczniowskiej” strony.

Wszystkim gościom dziękujemy za liczne przybycie, życzymy powodzenia na egzaminie ósmoklasisty oraz zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej!

Skip to content