Zespół Szkół  w Jodłowej

Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas VIII

W dniu 22.04. odbył się szkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas VIII. Uczniowie popisywali się znajomością lektury obowiązkowej: „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza. W konkursie wzięło udział trzynastu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej, Szkoły Podstawowej im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej, Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej. I miejsce ex aequ zajęły Angelika Cius i Agata Kaczka ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej. II miejsce zajęła Roksana Czachara ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Franciszka Blachnickiego. III miejsce zajęła Zuzanna Studniarz ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej.

Skip to content