Zespół Szkół  w Jodłowej

Malujemy sercem – akcja społeczna dla WOŚP

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Liceum w Jodłowej przystąpiło do realizacji ogólnopolskiej akcji społecznej Malujemy sercem – akcja społeczna dla #WOŚP. Akcja ta polega na malowaniu obrazów przez młodzież wraz z lokalnymi artystami. Serdecznie dziękujemy pani Bogusławie Kociołek-Cieśla BognArt za przeprowadzenie warsztatów w naszej szkole. Na początku nasza artystka zapoznała uczniów z zasadami bezpiecznego korzystania z farb oraz profesjonalnych pędzli i malowania na płótnie. Po wyborze tematyki wszyscy zabrali się do pracy. Były to niezwykłe lekcje sztuki uczące skupienia, dobierania kolorów i panowania nad własną ręką. Pani Bogusława przekazała również 2 obrazy. Wszystkie dzieła zostaną wystawione na licytację w trakcie 32. finału WOŚP.

Skip to content