Dziękujemy!

„Nawet najmniejsza pomoc jest lepsza od wielkiego współczucia”. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w Szkolny Kiermasz Wypieków. W pierwszej kolejności dziękujemy uczniom i rodzicom, którzy poświęcili swój czas, przygotowując przepyszne smakołyki. Dziękujemy również uczniom, rodzicom, pani Dyrektor, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi za zakup słodkości i przekąsek i wsparcie finansowe akcji. Dziękujemy także w szczególności uczennicom klasy I i II LO za pomoc w organizacji kiermaszu — sprzedawanie, porcjowanie i pakowanie ciast. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wszystkie wypieki zostały sprzedane. Udało nam się zebrać 1754,40 zł. Kwota 1700 zł zostanie przekazana na wsparcie finansowe chorego dziecka z terenu powiatu dębickiego. Kwotę 54,40 zł przeznaczymy na pokrycie kosztów organizacyjnych kiermaszu (m.in. zakup opakowań cukierniczych i serwetek).