Zespół Szkół  w Jodłowej

Otrzęsiny klasy 1 LO

Otrzęsiny klas pierwszych w Zespole Szkół w Jodłowej to wyjątkowe wydarzenie pełne śmiechu, wspomnień i integracji. Nowi uczniowie naszego liceum zostali powitani przez starszych kolegów i koleżanki w atmosferze pełnej pozytywnej energii. Otrzęsiny klasy I LO w Zespole Szkół w Jodłowej przeniosły się w magiczny świat, pełen inspiracji z „Harry’ego Pottera”. Na wejściu do sali otrzęsin na każdego pierwszoklasistę  czekało losowanie, które przydzielało ich do poszczególnych sektorów. Uczniowie w trakcie turnieju musieli odpowiedzieć na zagadki i wykonywać różne zadania, aby uzyskać punkty. Wszystko pod czujnym okiem postaci z serii „Harry Potter”. To wydarzenie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów jako  rozpoczęcie nowego etapu edukacyjnego.

Skip to content