Zespół Szkół  w Jodłowej

Warszawa

5 października uczniowie naszej szkoły brali udział w wycieczce do Warszawy, która została ufundowana przez posła na Sejm RP pana Krzysztofa Sobolewskiego. W wycieczce brali udział przede wszystkim laureaci różnych konkursów.

Uczestnicy wycieczki zwiedzili Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Stadion PGE Narodowy, poszerzali wiedzę w Centrum Nauki Kopernik, a na koniec dnia odwiedzili jeszcze Łazienki Królewskie. W Sejmie spotkali się z posłem na Sejm RP panem Janem Warzechą, który opowiadał o tym jak wygląda praca parlamentarzysty. Wszyscy zrobili sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie z panem posłem oraz panią Marszałek Elżbietą Witek.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele liceum, ale także pan Paweł Ciszczoń Dyrektor Biura Poselskiego Krzysztofa Sobolewskiego, który zorganizował wycieczkę.