Zespół Szkół  w Jodłowej

Dyskoteka z radiem Trendy

28.02.2019 w ostatkowy „tłusty czwartek” w hali sportowej Zespołu Szkół nr1 w Jodłowej odbyła się dyskoteka z radiem Trendy. Licznie przybyli uczniowie klas III gimnazjum oraz uczniowie klas VII  i  VIII szkół   podstawowych   gminy    Jodłowa,   bawili się wspólnie  z uczniami Zespołu Szkół
w Jodłowej. Dyskotekę sponsorował Pan wójt Jan Janiga. Na dyskotece była obecna również dyrektor Zespołu Szkół w Jodłowej Pani Teresa Połoska oraz nauczyciele. W czasie zabawy zorganizowane były liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, o zdobycie których toczyła się zawzięta rywalizacja. Czas zabawy szybko minął. Zapraszamy ponownie uczniów klas III gimnazjum oraz VIII szkoły podstawowej na dzień otwarty szkoły który odbędzie się 21.03.2019,
no i oczywiście do zobaczenia w murach naszej szkoły 1 września 2019 !

Skip to content