Zespół Szkół  w Jodłowej

I Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego

23 stycznia 2024 roku grupa uczniów i nauczycieli naszego liceum wzięła udział w turnieju strzeleckim, organizowanym w Zespole Szkół Nr1 w Dębicy. Celem wydarzenia było nie tylko rozwijanie umiejętności strzeleckich, ale także promowanie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z broni oraz kształtowanie umiejętności współpracy w zespole. Startującym zawodnikom zapewniono odpowiednie warunki bezpieczeństwa, a instruktor przed rozpoczęciem turnieju przeprowadził krótkie szkolenie dotyczące zasad obsługi broni pneumatycznej oraz przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa na strzelnicy. Każda drużyna otrzymała określoną liczbę amunicji, a konkurencje obejmowały strzelanie do celów statycznych.

Skip to content