Zespół Szkół  w Jodłowej

Dzień Edukacji Narodowej

16 października w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście 250 rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji młodzież przygotowała program artystyczny. W tym dniu odbyło się również ślubowanie klasy pierwszej. Pierwszoklasiści, ślubując na sztandar szkoły, zostali uroczyście włączeni w poczet pełnoprawnych członków społeczności uczniowskiej naszej szkoły, czego potwierdzeniem są akty ślubowania, wręczone przez Panią Dyrektor oraz wychowawczynię klasy.

Pedagodzy zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej, a także kwiatami i życzeniami od społeczności uczniowskiej.

Gościem naszej uroczystości był wójt gminy Jodłowa, Pan Jan Janiga, który tradycyjnie wręczył stypendia wójta gminy za osiągnięcia naukowe i sportowe wyróżniającym się na tym polu uczniom.

Skip to content