Zespół Szkół  w Jodłowej

Dni Otwarte Szkoły

21 marca tradycyjnie gościliśmy uczniów 8 klas szkół podstawowych w ramach dorocznego dnia otwartego Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej. Dla kandydatów na uczniów naszej szkoły przygotowaliśmy ciekawe atrakcje i konkursy. Znany już escape room językowy z nowymi łamigłówkami i elementami, zorganizowany tym razem w formie konkursu, konkurs matematyczno-przyrodniczy „1 z 10”, edukacyjne gry interaktywne z języka polskiego  wykorzystaniem tablicy multimedialnej czy gry i zabawy w bibliotece szkolnej, umilały pobyt naszym gościom oraz pozwalały zintegrować się i zapoznać z ofertą edukacyjną naszej szkoły.

Wszystkich zainteresowanych ósmoklasistów zapraszamy do odwiedzania szkoły i wstąpienia w poczet uczniów naszego liceum.

 

Skip to content