Zespół Szkół  w Jodłowej

Akcja Sprzątania Świata w Powiecie Dębickim 2022

19 września I klasa Liceum Ogólnokształcącego w Jodłowej wraz z nauczycielami- wzięli udział w „Akcji Sprzątania Świata 2022”. Przedsięwzięcie – od 2005 r. organizują wspólnie Nadleśnictwo Dębica oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. Organizatorzy zapewnili uczestnikom akcji transport, rękawice, worki na śmieci oraz posiłek z ogniskiem. Uczniowie usuwali odpadki ze wskazanego przez leśniczych rejonu którym był las w Jaworzu.

Po wytężonej pracy, uczniowie szkół średnich z Pilzna, Brzostku i Jodłowej wspólnie odpoczywali i piekli kiełbaskę przy ognisku.Inicjatywa miała na celu podniesienie wśród uczniów świadomości ekologicznej oraz współodpowiedzialności za porządek i czystość w najbliższym otoczeniu.

Opiekunami uczniów podczas tej akcji byli nauczyciele : Katarzyna Proszowska-Krzykalak i Robert Warzecha.

Skip to content