Pożegnanie klasy III LO

Jest czas początku, powitań i czas końca – pożegnań. 29 kwietnia uczniowie klasy III LOB po raz ostatni usiedli w szkolnych ławkach. Od dzisiaj są już absolwentami Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej, a za kilka dni będą zdawać egzamin maturalny, zwany egzaminem dojrzałości.

Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły, wspaniałych wyników tym, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, a są to: Maciej Dudek, Małgorzata Jeleń, Weronika Kloczkowska, Bartłomiej Kociołek i Oliwia Tenerowicz. Życzymy jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym oraz realizowania wysokich celów życiowych – w czasie studiów, kariery zawodowej, w rodzinie. Spełnienia marzeń!