Dni Otwarte – Liceum Ogólnokształcące w Jodłowej

Dzisiaj w naszej szkole w ramach Dnia otwartego „U Głowackiego” gościliśmy uczniów klas ósmych. Nasi młodsi koledzy i koleżanki mieli okazję poznać szkołę oraz uczestniczyć w licznych atrakcjach, które dla nich przygotowaliśmy. W każdej pracowni odbywały się interesujące zajęcia – escape room językowy, interaktywne zabawy z językiem polskim, jaskinia wiedzy matematyczno-przyrodniczej oraz doświadczenia z chemii to tylko część atrakcji. Po ekscytujących zajęciach na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek oraz grill. Uczniowie naszej szkoły, którzy czują się tu już jak w domu, mieli okazję sprawdzić się w roli przewodników.

Jeśli stoisz przed wyborem szkoły średniej – zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej!