Zespół Szkół  w Jodłowej

Informacja dla uczniów

              Msza Św na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku o godzinie 9:15 w starym kościele. Uczestnictwo dobrowolne. W szkole rozpoczęcia ogólnego dla wszystkich uczniów nie będzie.

Po mszy, ok godz 10:20 będzie spotkanie w szkole z wychowawcami klas:

– klasa 1 – pani Anna Drag – w sali nr 8  na pierwszym piętrze. Podręczniki będzie można odbierać w bibliotece szkolnej po spotkaniu z wychowawcą. Podręczniki do języków obcych i do rozszerzeń należy zakupić we własnym zakresie po uzgodnieniu z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

– pozostałe klasy – spotkanie z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

Wszyscy uczniowie obowiązkowo powinni posiadać założone maseczki oraz  zdezynfekować ręce (automaty są przy wejściu do szkoły).

Szczegółowe wytyczne  zostaną podane przez wychowawców na spotkaniu.