Zespół Szkół  w Jodłowej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

    Okoliczności związane  z przeciwdziałaniem  COVID-19,  zmusiły nas do zmiany szkolnego rytuału dotyczącego zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

     Decyzję o organizacji  ostatniego dnia zajęć, podjęłam kierując się bezpieczeństwem Uczniów i Nauczycieli. Konsultowałam ją z Radą Rodziców, uwzględniłam informacje otrzymane od Wychowawców. 26 czerwca  świadectwa  ukończenia szkoły  odbiorą w szkole nasi uczniowie.

     Proszę Was o zachowanie wymaganego dystansu i  stosowanie się do obowiązujących zasad (maseczka, dezynfekcja rąk, pomiar temperatury przy wejściu do szkoły).

     Świadectwa i nagrody zostaną Wam wręczone przez Wychowawców indywidualnie w klasach. Mam nadzieję, że nowy rok szkolny  powitamy już w murach naszej szkoły.

     Wszystkim Uczniom gratuluję osiągniętych wyników, promocji do następnej klasy a klasom III ukończenia szkoły.

     Pragnę bardzo podziękować Nauczycielom i Rodzicom,  za ogromną  pracę włożoną we wspieranie naszej Młodzieży w tej nowej, szkolnej rzeczywistości. Niełatwe początki nauki i współpracy na odległość, po 3 miesiącach wspólnych działań, spotkań online, szukania najlepszych sposobów „uczenia się”, ogromnej liczby korespondencji mailowej i telefonicznej, zasługują na poczucie satysfakcji i pewności, że wspólnie możemy więcej i lepiej.

Wszystkim należą się teraz wakacje od zdalnej szkoły, nauki, komputera, telefonu.

Wszystkim życzę miłego czasu odpoczynku.

Dyrektor Szkoły

Teresa Połoska