Stulecie urodzin św. Jana Pawła II

18 maja 2020 r. przeżywaliśmy 100lecie urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję pielgrzymowania z Jodłowej do „Rzymu”, organizowaną przy parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Jodłowej. Chcieliśmy w ten sposób uczcić naszego Wielkiego Rodaka, ale także zasłuchać się w jego ciągle aktualne nauczanie. „Prawdziwie wielkim jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć”. Te słowa św. Jan Pawła II nie tylko zdobią ścianę auli naszej szkoły, ale przede wszystkim są dla nas wezwaniem do jeszcze większej pilności i gorliwości w nauce.

Niech św. Jan Paweł II błogosławi całej społeczności naszej szkoły, a szczególnie maturzystom. ks. Jan Maciuszek