Półfinał Wojewódzki Licealiady w badmintonie dziewcząt i chłopców

13 i 15 listopada w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbyły się półfinały Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt wystartowało 13 szkół: I LO Jasło, ZS Nr 3 Jasło, I LO Dębica, II LO Dębica, ZS nr 2 Dębica, ZS nr 4 Dębica, ZS Ekonomicznych Dębica, ZS nr 1 Dębica ZS Brzostek, ZS Ropczyce, ZST-Trzciana , ZSZ Pustków Osiedle oraz ZS Jodłowa.

Drużyna dziewcząt naszej szkoły, grała w składzie: Alicja Gnat, Karolina Kita, Teresa Czapla. Dziewczyny zajęły V miejsce.

W kategorii chłopców wystartowało 12 szkół: I LO Jasło, I lO Dębica, II LO Dębica,

Drużyna chłopców z naszej szkoły grała w składzie : Mateusz Gnat, Szymon Składanowski. Chłopcy zajęli V miejsce.

Opiekunem był Robert Warzecha

Serdecznie gratulujemy!!!