Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Zgodnie z tradycją nowy rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą. Umocnieni w duchu udaliśmy się do szkoły, gdzie nowy rok szkolny w Zespole Szkół w Jodłowej oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor Teresa Połoska. Na akademii gościliśmy wójta gminy Jodłowa, Pana Jana Janigę, który życzył wszystkim członkom społeczności szkolnej udanego, pełnego sukcesów roku.

1 września 2019 r. to data szczególna również ze względu na rocznicę, która przypadła na ten dzień – 80 lat temu wybuchła II wojna światowa – największy kataklizm w dziejach świata, który pochłonął miliony istnień ludzkich i szczególne piętno odcisnął również na narodzie polskim. Uczciliśmy więc krótkim apelem tych, którzy swoje życie oddali w obronie Ojczyzny.