Zespół Szkół  w Jodłowej

Dni otwarte szkoły

21 marca w naszej szkole witaliśmy nie tylko wiosnę, ale również licznie przybyłą z okolicznych szkół młodzież, w ramach Dnia Otwartego Szkoły. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje. Pracownia językowa na tę okoliczność zamieniła się w tajemniczy Escape Room. Kto tam wszedł, musiał się zmierzyć z wieloma zagadkami językowymi, aby móc zostać uwolnionym 😉 Na śmiałków,  którzy  wyszli  zwycięsko  z tego zadania czekały słodkie babeczki i inne smakołyki,
w których ukryte były nazwy oferowanych w naszej szkole profili kształcenia. Słodkości przygotowały nasze uczennice kształcące się w zawodzie cukiernika. Przybyli goście obejrzeli również film o szkole, nakręcony przez młodzież. Wbrew temu, co sugerowały początkowe kadry, uczęszczanie do naszej szkoły to nie koszmar, a czysta przyjemność 🙂 Wśród atrakcji przygotowanych dla odwiedzających wymienić należy Salon Wizażu, w którym nasze zdolne fryzjerki oferowały metamorfozę wizerunku i modne fryzury Dla spragnionych ćwiczeń umysłowych organizowane były również kalambury.

Drodzy koledzy, gimnazjaliści i kończący szkołę podstawową. Stajecie przed wyborem nowej szkoły. Wbrew pozorom ten wybór nie jest trudny – przybywajcie do nas!

„Bo w naszej szkole jest najlepiej!”

Autorem zdjęć jest nasz uczeń Kuba Rybka – dziękujemy.

Skip to content