Zespół Szkół  w Jodłowej

Wycieczka do Zakopanego.

17 i 18 maja młodzież z klas LO, BS i ZSZ uczestniczyła w wycieczce do Zakopanego. Nie zabrakło rozmaitych atrakcji. Zwiedziliśmy najciekawsze miejsca w stolicy Tatr: skocznię narciarską  – Wielką  Krokiew,  zabytkowy  cmentarz Na Pęksowym  Brzyzku  i  najstarszy  kościół
w Zakopanem, a także słynne Krupówki. Zaliczyliśmy również niezapomniane chwile relaksu na basenach termalnych „Bania” w Białce Tatrzańskiej, co było dobrym przygotowaniem przed czekającą  nas  następnego  dnia  trudną  wyprawą w góry. Pani przewodnik przeprowadziła nas
w iście wyczynowym tempie z Kuźnic przez schronisko w Murowańcu do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Mimo trudnej pogody i skąpych widoków, każdy poczuł w nogach, że był na szlaku w Tatrach:)

Noc spędziliśmy w malowniczym Gliczarowie w gościnnym pensjonacie „Adasiówka”. Już nie możemy się doczekać następnej wyprawy w góry!