Zespół Szkół  w Jodłowej

Dzień Otwarty szkoły

26.04.2018 w naszej szkole odbył się    Dzień   Otwarty,  na który przybyli uczniowie klas trzecich
z okolicznych gimnazjów.  Spotkanie, które miało na celu pokazać szkołę z jak najlepszej strony, przebiegało w miłej, rodzinnej atmosferze. Licealiści – gospodarze spotkania, przedstawili skecz prezentujący „z przymrużeniem  oka”   nauczycieli   naszej   szkoły,   a   także   poprowadzili   gry
i konkursy integracyjne. Uczestnicy mogli liczyć  na drobne upominki za udział w poszczególnych konkurencjach. Prezentacja multimedialna poświęcona działalności szkoły oraz przybliżeniu kierunków kształcenia miała miejsce w nowo otwartej pracowni komputerowej. Umiejętności zdobyte podczas zajęć praktycznych zaprezentowały uczennice  szkoły  branżowej, m.in. fryzjerki
i cukierniczki, zachęcając do wybrania tego zawodu. Na zakończenie spotkania mieliśmy możliwość obejrzenia pokazu zaprezentowanego przez Grupę Rekonstrukcyjną ze słowiańskiego grodu w Stobiernej. Wszyscy zostali poczęstowani kiełbaską z grilla.