Zespół Szkół  w Jodłowej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Eliminacje gminne odbyły się w Szkole Podstawowej im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej przy współpracy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Dębicy, Urzędu Gminy Jodłowa.

W trzech grupach wiekowych test pisało 19 uczniów z wszystkich placówek oświatowych funkcjonujących na terenie gminy. Jury w składzie: Jan Kapłon (komendant OSP Jodłowa) Jan Moskal i Wojciech Stobierski (KP Straży Pożarnej z Dębicy) oraz Anna Nowak i Beata Orlop (dyrektor CUW i pracownik UG w Jodłowej) wyłoniło następujących laureatów:

– grupa wiekowa (szkoła ponadgimnazjalna):

I miejsce: Gabriela Filipak

II miejsce: Joanna Kociołek

III miejsce: Kamil Kiermasz

Nagrodzeni to uczniowie II klasy LO im. B. Głowackiego w Jodłowej.

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsca reprezentowali naszą gminę na eliminacjach powiatowych w Dębicy 9 kwietnia. Organizatorzy konkursu dziękują nauczycielom za przygotowanie młodzieży, gratulują sukcesu nagrodzonym i życzą powodzenia
w dalszych zmaganiach konkursowych.