Zespół Szkół  w Jodłowej

Konkurs recytatorski pod hasłem : „Twórczość Bolesława Leśmiana”

     Dnia 29 listopada 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej odbył się konkurs recytatorski pod hasłem : „Twórczość Bolesława Leśmiana”. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas liceum, którzy recytowali wybrane przez siebie utwory m.in. „Dusiołek”, „Samotność”, „ Rok nieistnienia” i inne. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom zrozumienia i interpretacji tekstu, modulacji głosem, a także mimiki i gestu. Komisja oceniająca recytatorów, wśród której była nasza pani dyrektor mgr Teresa Połoska, miała bardzo trudne zadanie. Zwyciężczynią konkursu została uczennica I kl. LO Barbara Kos. Drugie miejsce zajęła Ewelina Kopacz z kl. II, trzecie miejsce ex aequo zajęły Wiktoria Kłusek i Magdalena Warzecha, czwarte – Katarzyna Kopacz. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.