Zespół Szkół  w Jodłowej

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

     W poniedziałek 4 września, w chłodny, deszczowy dzień, rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny, 2017/2018. Tradycyjnie zebraliśmy się w kościele, uczestnicząc w Mszy św. sprawowanej w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników jodłowskich szkół. Tak umocnieni, udaliśmy się do szkoły, aby oficjalnie rozpocząć nowy rok nauki. Budynek szkoły jest intensywnie remontowany, czego rezultaty mogliśmy zobaczyć na własne oczy. Będziemy korzystać z nowych instalacji: elektrycznej i centralnego ogrzewania, a już wkrótce z pewnością oczy wszystkich ucieszy nowa elewacja. Nasza szkoła zyska nowoczesny, atrakcyjny wizerunek. Podczas krótkiego wspólnego spotkania w auli Pani mgr dyrektor Teresa Połoska życzyła nam sił, wytrwałości i sukcesów w nauce. Nie pozostaje więc nic innego, jak wziąć się do pracy!