Samorząd Uczniowski

26 września 2024 r. w naszym Liceum odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tajnym głosowaniu udział wzięli uczniowie wszystkich oddziałów. Po komisyjnym przeliczeniu głosów okazało się, że największym poparciem wśród uczniów cieszył się Filip Przybyło z klasy II LO. Rywalizacja była jednak niezwykle zaciekła i wyrównana, a zaledwie 2 głosy mniej od zwycięzcy otrzymała Milena Górka z klasy III LO, która będzie pełnić funkcję zastępcy przewodniczącego. Pracę samorządu wspierać będą również pozostałe kandydatki w wyborach: Klaudia Kumięga z klasy II LO i Angelika Cius z klasy I LO. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy owocnej współpracy, ciekawych pomysłów i sukcesów w działalności w Samorządzie Uczniowskim.