Zespół Szkół  w Jodłowej

Pożegnanie absolwentów – 26 kwietnia 2024

„Kiedy wydaje się że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…” Jan Twardowski

W piątek 26 kwietnia nasze liceum żegnało tegorocznych absolwentów. Po Mszy Św. w kościele parafialnym w Jodłowej zgromadziliśmy się w szkole. Uroczystość rozpoczęła się krótką akademią upamiętniającą 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Po akademii i  przemówieniu pani dyrektor Teresy Połoska odbyło się wręczanie uczniom klas czwartych świadectw z wyróżnieniem i dyplomów za osiągnięcia w nauce i sporcie. Upominki wszystkim uczniom wręczyli także wójt gminy Jodłowa pan Jan Janiga oraz radny powiatu dębickiego pan Paweł Ciszczoń. Nie zabrakło ciepłych słów i wzruszeń. Na zakończenie uczniowie klasy trzeciej pożegnali czwartoklasistów wręczając im pamiątkowe prezenty.

Tegorocznym absolwentom życzymy „połamania pióra” na egzaminie maturalnym i samych sukcesów w dorosłym życiu.

Skip to content