Zespół Szkół  w Jodłowej

Pożegnanie klas maturalnych

      Wszystko kiedyś się kończy, ale czasem kończy się po to, aby zrobić miejsce na coś nowego. Dzisiaj ukończenie szkoły średniej świętowali nasi tegoroczni maturzyści. Uroczystość rozpoczęliśmy tradycyjnie, mszą św. w sanktuarium jodłowskim, po której odbyła się część oficjalna w szkole.

     Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście: poseł na Sejm RP Pan Jan Warzecha, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy Pani Anna Wilczyńska, wójt gminy Jodłowa Pan Jan Janiga, radny gminy Jodłowa Pan Paweł Ciszczoń, proboszcz parafii w Jodłowej ksiądz Piotr Adamczyk, a także dyrektorzy szkół podstawowych z gminy Jodłowa.

      W uroczystej atmosferze miało miejsce wręczenie świadectw i nagród za najlepsze wyniki w nauce dla abiturientów Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej. Przed nimi już „tylko” matura i początek nowego etapu w życiu, kiedy będą realizować swoje plany i marzenia.

 

Skip to content