Zespół Szkół  w Jodłowej

Piknik Rodzinny

     19 czerwca nasze liceum miało okazję zaprezentować swoją ofertę edukacyjną w ramach Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Jodłowej. W przygotowanym w tym celu quizie wiedzy o Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej wzięli udział: Pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Aneta Janaś, Pan wójt Jan Janiga oraz przedstawiciel rodziców uczniów – kandydatów do pierwszej klasy liceum w Jodłowej. Uczestnicy wykazali się bogatą wiedzą o historii tej szkoły, odpowiedzieli prawidłowo na wszystkie pytania, co świadczy o stałym i pozytywnym funkcjonowaniu tej placówki w miejscowym środowisku społecznym. Dla sympatyków naszej szkoły przygotowaliśmy słodkie upominki zapraszające do Liceum Ogólnokształcącego w Jodłowej, a także zabawne „makijaże” farbkami do twarzy, które wykonywały nasze uczennice.

 

Skip to content