Zespół Szkół  w Jodłowej

Pożegnanie klasa II LO

Drodzy koledzy i koleżanki, w tym momencie kończy się Wasza przygoda z nauczaniem w liceum. Wiemy, że ten rok był dla was nie lada wyzwaniem, zdajemy sobie sprawę z trudności wynikających z obecnej sytuacji na świecie i podziwiamy was za to, że mimo wszelkich przeciwności losu daliście sobie radę i swoją postawą dajecie nam wszystkim przykład tego, że jeśli tylko się dostatecznie mocno do czegoś dąży, to można sięgać gwiazd bez względu na niedogodności. Niestety, ale w tym momencie kończy się nasz wspólny czas. Mamy nadzieję, że te lata wspólnej nauki będziecie miło wspominać, a zdobyta wiedza będzie Wam bardzo owocnie służyć. W tej chwili nie pozostaje nam nic innego jak życzyć szczęścia na maturach, aby każda zaznaczona odpowiedź była poprawna a każde napisane słowo było odzwierciedleniem pełni Waszej wiedzy.

Życzymy Wam również samych sukcesów i pięknych chwil w nowym, dorosłym już życiu – zdobycia indeksów na wymarzone uczelnie, a także spełnienia marzeń w życiu osobistym. Powodzenia!

Społeczność uczniowska Zespołu Szkół w Jodłowej